Neler Dediler?

kızımdaki değişikliği size anlatamam çok mutlu geliyor okulumuzu çok seviyoruz. iyiki varsınız.

Nejla SEVİM

kızım 3 yaşında ve okulunuza başlayalı yaklaşık 4 ay oldu çocuğumdaki olumlu değişimi size anlatamam, artık konuşmalarının arasında ingilizce kelimeler söylüyor inanamıyorum..kurumunuza sonsuz güveniyorum.iyiki varsınız.

Pınar ALINDAĞ

Çift Ana Dil

Bu eğitim modelinde öğrencinin günde 8-9 saatini beraber geçirdiği öğretmenleri eğitim sırasında ebeveynleri yerine geçtiği için bu öğretmenlerden İngilizce öğretmeni olanı sadece İngilizce konuşarak (ama öğrencisini anlayarak) İngilizce konuşmanın doğal bir süreç olduğunu öğrenciye gözlemletir.

Bu sayede çocuğumuz İngilizce konuşmanın özel bir durum olmadığını ve hayatın olağan akışı içinde bir iletişim metodu olduğunu ve öğretmeni ile iletişim kurması için bu metodu kullanması gerektiğini anlar. Böylelikle İngilizceyi bir daha unutamayacak şekilde öğrenir.

**Milli Eğitim Bakanlığı' nın 2000 yılı Nisan ayında 2511 sayılı Tebliğler Dergisinde yayınlanan 30.03.2000 tarihinde Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı' nın 32 numaralı karar sayısına istinaden uygun olarak verilmektedir.