kids aloud gaziosmanpaşa resim ile ilgili görsel sonucu

 2021-2022 Eğitim Dönemi Kayıtlarımız Başlamıştır.

31 Mart 2021 Tarihine kadar Erken Kayıt Fırsatlarından Yararlanabilirsiniz.Ülkemizde uzun yıllardır güvenin odak noktası olan İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları 3-6 yaş grubu çocuklara özel bir yapılanmayı Kids Aloud İngilizce Anaokulu ile sunmaktadır.

Kids Aloud İngilizce Anaokulu, çocukların en temel özelliği olan merak duygusunu ve hayal dünyalarını en üst düzeyde geliştirecek biçimde hazırlanmış binalarda, çocuk güvenliğini maksimum düzeyde gözeterek özel yöntemlerle İngilizce öğretirken diğer yandan da çocukların kişisel gelişimlerini destekleyen aktivite ve programlar sunar.

Çift Dilli Eğitim Sistemimiz

 Okulumuzda her sınıfta aynı anda 2 öğretmen bulunur. Bunlardan biri okul öncesi öğretmen diğeri İngilizce öğretmenidir. 

Her iki öğretmen kendi dillerinde konuşarak öğrencisinin aynı anda iki dille iletişime geçmesini sağlar. Bu yolla verilen eğitime  ÇİFT DİLLİ EĞİTİM denir.Bu eğitim modelinde öğrencinin günde 8-9 saatini beraber geçirdiği öğretmenleri eğitim sırasında ebeveynleri yerine geçtiği için bu öğretmenlerden İngilizce öğretmeni olanı sadece İngilizce konuşarak (ama öğrencisini anlayarak) İngilizce konuşmanın doğal bir süreç olduğunu öğrenciye gözlemletir.Bu sayede çocuğumuz İngilizce konuşmanın özel bir durum olmadığını ve hayatın olağan akışı içinde bir iletişim metodu olduğunu ve öğretmeni ile iletişim kurması için bu metodu kullanması gerektiğini anlar. Böylelikle İngilizceyi bir daha unutamayacak şekilde öğrenir.

**İngilizce eğitimimiz, Milli Eğitim Bakanlığı' nın 2000 yılı Nisan ayında 2511 sayılı Tebliğler Dergisinde yayınlanan 30.03.2000 tarihinde Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı' nın 32 numaralı karar sayısına istinaden uygun olarak verilmektedir

Kids Aloud GOP Anaokulu olarak öğrencilerimize, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı ile  öğrencilerimizin yaş ve seviyelerine uygun hazırladığımız İngiliz Kültür Eğitim Programımız'ın sentezlenmesi ile özel bir eğitim vermekteyiz.

Kids Aloud GOP , Avrupa Birliği Akreditasyonu'na sahip ve M.E.B'a bağlı tek ingilizce eğitim veren anaokuludur.

     kids aloud ile ilgili görsel sonucu