Ülkemizde uzun yıllardır güvenin odak noktası olan 

İngiliz Kültür Derneği Eğitim Kurumları

 3-6 yaş grubu çocuklara özel bir yapılanmayı 

ÖZEL MANİSA İNCİ TANEM ANAOKULU

 (KidsAloud MANİSA)

 ile sunmaktadır.


     İngiliz Kültür Eğitim Kurumları, ülkemizde uzun yıllardır güvenin odak noktası olmuştur. 2006 yılından itibaren marka tescilini alarak Markalar Birliği tarafından Türkiye çapında temsilcilikler vermeye başlamıştır.

      İngiliz Kültür Eğitim Kurumları, eğitimde köklü birikimini, modern eğitim yöntemleriyle sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur. Yabancı dil eğitimini Türkiye'de ki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal bir markadır.

     İngiliz Kültür Eğitim Kurumları'nın ülkemizin 60'ı aşkın noktasında Dil Okulu, 20'yi aşkın noktasında Anaokulu, Kreş ve Gündüz Bakımevi ve artık birçok ilimizde Kolejleriyle hizmet vermektedir. Asıl meslekleri öğretmenlik olan Türk ve Yabancı eğitmenlerden oluşan eğitim kadrosunun kalitesini sürekli koruyan, modern teknik donanıma sahip bir kuruluştur.

     Tüm yönetim kurulu üyeleri Türklerden oluşan kuruluşumuzun amacı; bulunduğu her ülkenin ve öncelikle yaşadığı toplumun değerlerine saygı duyan ve kendi kültürünü uluslararası alanda en üst düzeyde temsil edebilmesini sağlayacak çağdaş ve özgüveni yüksek bireyler yetiştirmektir.

     Tarihsel amacı eskiden de olduğu gibi bugünde öncelikle yaşadığımız ülkeyi ve kültürü yüceltmek, ona değer kazandırmak olan kuruluşumuz öncelikli olarak global dünyada sınırları kalkmış bir ekonomik pazarda var olabilen kaliteli ve nitelikli bireyler yetiştirmeye odaklanmıştır.

İletişim Bilgisi

ingilizce anaokulu manisa, ingiliz kültür, inglizce, incitanem, Kidsaloud Manisa, Manisa Anaokulu, Manisa Kreş, Manisa Okul, Uzman Pedagog, Manisa İngiliz Kültür, İngilizce Anaokulu, çift dilli eğitim, akd kids, harvard kids, bilingual, organic anaokulu, Yunusemre anaokulu